W naszym laboratorium wykonujemy również badania spoiw i materiałów wiążących. Realizujemy je w Pracowni Materiałów Budowlanych i Kruszyw oraz w Pracowni Chemicznej Zakładu Badań Laboratoryjnych FERROCARBO. Zajmują się tym nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają niezbędne do tego doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności. Staramy się nieustannie podnosić nasze kompetencje, a więc jesteśmy na bieżąco z nowościami, pojawiającymi się w branży. Poszukujemy także najlepszych rozwiązań oraz metod badawczych, które później wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Badania wyrobów i materiałów budowlanych są chętnie wybierane przez dużych i małych producentów.

Wykonujemy Badania

Kompleksowa obsługa laboratoryjna

Stawiamy na kompleksową obsługę laboratoryjną, dlatego przeprowadzane przez nas badania spoiw i materiałów wiążących zawsze są realizowane w zgodzie z obowiązującymi normami:

  • polskimi PN-EN,
  • europejskimi EN,
  • branżowymi.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów, dlatego oferujemy im możliwość wystawienia stwierdzenia zgodności z wymaganiami norm. Ponadto możemy również przeprowadzić badania próbek do uzyskania znaku CE.